Bazény a příslušensví

Naše firma dodává a montuje luxusní bazény po celém území České republiky. Dodáváme rodinné zahradní a vnitřní bazény z bazénové folie DLW a CEFIL, veřejné bazény a bazény s přelivovým roštem. Bazény jsou vhodné jak pro venkovní použití, tak i do interierů. Bazény jsou určeny pro zapuštění případně částečné zapuštění do terénu. Dále dodáváme zastřešení a zakrytí bazénů. Dodáváme tyto typy zakrytí, automatické  roletové zakrytí, foliové zakrytí.

V nabídce máme různé tvary a rozměry s rovným nebo členitým dnem (hloubka 1,15 až 2,30 m). Naší prioritou jsou bazény s pevnou a stabilní konstrukcí obvodových stěn (systém ztraceného bednění THERMOMUR), která je zároveň výbornou tepelnou izolací, což zabezpečuje dlouhou životnost bazénu a nízké náklady na ohřev vody.

Zároveň nezapomínáme ani na populární svařované polypropylénové bazény. Bazénová filtrace je dodávána ke  všem bazénům. Používáme pískové filtry renomovaných světových výrobců a standardním systémem cirkulace (skimmer, retenční trysky, dnová výpust), nerezovými nebo akrylátovými schodišti, různými druhy ohřevu (elektrické přímotopy, výměníky, tepelná čerpadla), osvětlením, protiproudy, lamelové zakrytí) atd.
Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS